MÍSTNÍ AKČNÍ PLÁN VZDĚLÁVÁNÍ 

 ŠKOLY A ŠKOLKY v MAS POLABÍ, o.p.s. PLÁNUJÍ SPOLEČNĚ

Místní akční plán rozvoje vzdělávání (zkratka "MAP") bude prioritně zaměřen na rozvoj kvalitního a inkluzivního vzdělávání dětí a žáků do 15 let. Zahrnuje oblasti včasné péče, předškolního a základního vzdělávání, zájmového a neformálního vzdělávání. Tomuto zaměření odpovídá území realizace i výběr partnerů pro realizaci MAP a zaměření sběru dat.

Cílem MAP je zlepšit kvalitu vzdělávání v mateřských a základních školách tím, že bude podpořena spolupráce zřizovatelů, škol a ostatních aktérů ve vzdělávání, to znamená společné informování, vzdělávání a plánování partnerských aktivit pro řešení místně specifických problémů a potřeb.

MAP bude zpracováván pro správní obvod obce  s rozšířenou působnosti Lysá nad Labem a město Benátky nad Jizerou, do kterého je zahrnuto  celkem osm obcí (Stratov, Jiřice, Přerov nad Labe, Ostrá, Semice, Starý Vestec, Stará Lysá a města Milovcie, Lysá nad Labem a Benátky nad Jizerou.

MÁTE ZÁJEM SE ZAPOJIT? CHCETE BÝT INFORMOVÁNÍ?

Napište nám na emailovou adresu:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.